poslední aktualizace: 28. 1. 2024

Kosmetika & masáže

 • Úvod
 • Kosmetika
 • Masáže
 • Ceník
 • Kontakt
 • Svatební krášlení

  Mimo klasické černobílé kombinace - tedy nevěsta v bílém a ženich v černém - přibývají nevěsty, které rády experimentují. Přetrvává barva červená, pastelově modrá, světle kávová, zelenkavá, růžová, žlutá a malinová. Muži neradi experimentují, ale jsou i tací, kteří si rádi nechají poradit a inspirují se barvami šatů nevěsty. Vždyť ženich a nevěsta by měli být barevně sladěni.

  Svatební krášlení

  Dominující barvou je stále bílá. Je to barva mládí a něžnosti. Pokud se necítíte na čistě bílou barvu, můžete zkusit i odstíny, které mají mnoho nuancí, třeba skořápkovou, krémovou, smetanovou, nebo křídovou se stříbrnou nitkou. Jarní módní barvy reprezentují módní kontrastní kombinace, např. bílohnědá, slonová kost, bleděmodrá s leskem, lila s bílou. Tato škála pastelových tónů se hodí pro jemné přírodní nevěsty. Je pouze na Vás, kterou z módních barev se necháte inspirovat a jak sladíte ženichův oblek a oblečení pro ty, kteří budou stát nejblíže po vašem boku u oltáře.

  Dalším doplňkem svatebního krášlení je svatební účes a něžné líčení. Kadeřník Vám doporučí ten nejvhodnější účes k vašemu typu a osobnímu stylu, doporučí úpravu vlasů, prokonzultuje všechny možnosti a upozorní Vás i na možnosti kontrastu mezi teplými a studenými odstíny, abyste působila zajímavě. Kadeřník má mnoho možností, jak využít barvy a sladit je s barvou šatů, nebo svatební kyticí.

  Vizážistka se snaží nevěstám poradit s líčením a vychází nejen z jejich představ, ale také konzultuje s nevěstou typ svatebních šatů, doplňků a kytice. Aby se nevěsta ve svatební den cítila dobře a hlavně přirozeně, je důležitá zkouška. Nutno také zdůraznit, že účes ani líčení není stejný jako ten na zkoušce. Každý účes je originál. Pokud si chcete vychutnat váš „velký den“ bez neustálé kontroly v zrcátku, měla byste se tedy svěřit profesionální vizážistce a kadeřnici, které Vám pomohou i v den svatby u Vás doma.

  Pokud si nevíte rady, jak postupovat při zařizování svatebních příprav, tak se svěřte svatebním poradcům, kteří Vám pomohou vybírat šaty ve svatebních salónech pro nevěsty a speciálních salónech pro ženichy, poradí Vám s tvarem a barvou kytice a poradí s módními doplňky, které jsou také důležité.

  Nezapomeňte si dopřát také předsvatební relaxaci a odbornou péči o své tělo. Neměla by chybět péče o ruce a nehty. Ke krásným šatům patří dokonalá japonská nebo francouzská manikúra. Nový trend je mít dokonalé přírodní nehty s jemným nádechem perleti. Také ženich by měl zajít na manikúru a relaxační masáž, aby byl ve svatební den svěží. Muži sice tvrdí, že v žádném případě nechtějí trávit před zrcadlem tolik času jako ženy, nicméně většina mužů pečlivě a průběžně sleduje módní trendy a zapojí se do předsvatebních příprav.

  Vrátit zpět na přehled kosmetických služeb
  design: K. M.